Trencz

Trencz

Trencz

Trencz to płaszcz, który każda kobieta, niezależnie od wieku i figury powinna mieć w swojej szafie. Jest to jeden z elementów uniwersalnych, który robi nam nieraz całą stylizację i pasuje do wielu innych elementów stroju. Trencz można nosić już od pojawienia się pierwszych dni na temperaturze plusowej. Wystarczy założyć pod niego cieplejszy sweter.bimbrownia-katarzyny.pl/alembik/ Później będzie się sprawdzał przez całe lato do pracy, szkoły na spotkanie ze znajomymi czy z ukochaną osobą.

Najlepiej zdecydować się na jeden trencz w beżu, szarości czy też klasycznej czerni, ale jeżeli lubimy od czasu do czasu zaszaleć, to w sprzedaży są również płaszcze czerwone, niebieskie czy żółte. Do nich pasuje bardziej stonowana odzież. Jak wybrać trencz? Z pewnością trzeba zadbać o to, by miał on dobry rozmiar i był dopasowany do naszej sylwetki. Nie trzeba więc żałować czasu na mierzenie. Warto dobrze się przyjrzeć, czy płaszcz nie jest ciasny w ramionach, nie ma za krótkich rękawów i bez problemów zapina się zarówno w biuście, jak i na wysokości brzuszka.

Nie wolno poddać się pokusie kupienia za małego płaszcza, jedynie dlatego, że podoba nam się kolor czy fason. Warto uzmysłowić, że będziemy po prostu wyglądać źle i nieelegancko. To nie prawda, że trencz nie pasuje osobom niskim, tylko że w takim wypadku najlepiej zdecydować się na nieco krótszą długość, najlepiej przed kolano.

NOLAN 104 EVO SCOVERY 43 S N-COM KASK
– autor artykułu