Koszula

Koszula

Koszula

Koszula biała czy w innym stonowanym odcieniu to element garderoby, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety, ponieważ za jej pomocą można stworzyć szereg modnych i stylowych zestawień na wiele okazji. Dzięki koszuli nigdy nie będziemy musieli zastanawiać się, co na siebie włożyć. Oczywiście sporo trudności może przysparzać jej prasowanie, czego wiele kobiet nie lubi, jednakże naprawdę warto poświecić 15 minut dziennie by wyglądać z klasą.

Koszulę nosimy zarówno do jeansów, jak i spódnicy ołówkowej czy cygaretek. To najlepszy wybór do pracy z klientem oraz na spotkania, które wymagają oficjalnego wizerunku. Najważniejsze, by koszula była odpowiednio dobrana do naszej sylwetki, ponieważ jeżeli tak nie będzie, nie tylko nie będziemy wyglądać w niej dobrze, ale także możemy na ważnych okazjach wypaść nieprofesjonalnie. Szczególnie z doborem koszuli na guziki muszą uważać panie, które maja większy biust, ponieważ wtedy na piersiach może dochodzić do rozchylania się guzików, co wygląda bardzo nieelegancko.

Trzeba zwrócić uwagę także na długość koszuli, by swobodnie można było ją włożyć w spódnicę czy spodnie. Jeżeli kołnierzyk nie wygląda już dobrze i jest przetarty, to najwyższy czas by koszulę wyrzucić i wymienić na nową. Jeszcze raz wróćmy do tematu prasowania. Powinno być ono wykonane http://projekty-sklepow.pl/projekty/drogerie/ porządnie i starannie, ponieważ nieuprasowana koszula zabiera nam sporo elegancji i nie wygląda dobrze. Jeżeli nie mamy na to czasu, lepiej wybrać bluzkę z lejącego materiału, która nie wymaga kontaktu z żelazkiem.

http:/www.mojaportugalia.com
– autor artykułu