Jak co roku zima zaskakuje drogowców, ale czy również ludzi pod kątem ubioru? Z reguły zima trwa pół roku od samego listopada po sam marzec. Kobiety z góry zakładają, że ciężko jest się ubrać zimą ciepło i stylowo a co dopiero wygodnie. Twierdząc, że nie można wyglądać efektownie zimą to mit.

Więc jak to zrobić aby wyglądać zimą wygodnie i stylowo?

Wiadomo najważniejsze by się nie przeziębić i można założyć grubą kurtkę i wyglądać świetnie. Na początek postaw na ciepłe buty, zrezygnuj z odkrytych kostek. Buty powinny być na grubej podeszwie tak by były ciepłe i nie przemakały podczas pluchy. Według przewidywań stylistów na portalu NaSalonach.pl, modne w tym sezonie są śniegowce i będą najlepszym wyborem na zimę lub trapery też pasują do każdej stylizacji.

Gruby sweter lub golf powinien być z prawdziwej wełny cienki. Unikaj poliestru, akrylu jest to dobry wybór nie będzie w nich ciepło. Świetnie sprawdzi się nawet długi sweter i to nic, że będzie przeszkadzał że wychodzi poza kurtkę. Styl oversize jest bardzo modny w tym roku a tym bardziej styl na cebulkę.

Jeśli chodzi o spodnie to powinny one być wygodne i takie w których nie będzie nam zimno. Np. typu jeansy lub spodnie grube dresowe.

Kurtka to jest kolejny problem kobiet  – jaką wybrać?

Sprawdzą się kurtki puchowe są bardzo modne i ciepłe. Zapewnią wygodę jak i zachowają konieczny styl. Będzie pasowała do stylizacji sportowej jaki i eleganckiej. Kolejna rzecz czapka ostatnimi czasy noszona bo modna nie że ciepła. Czapka jest hitem zimowym tego roku. Ciepło ucieka przez głowę więc jej noszenie koniecznie.

Pamiętaj, że ubierając się na spacer możesz wyglądać modnie ale i przede wszystkim ciepło. Nie zapominaj również o rękawiczkach i ciepłych skarpetkach. Ubrania nie tylko chronią przed zimnem ale też dają nam modnego looku.